Порошенко продаст свой бизнес

Печать
Порошенко продаст свой бизнес
Фото: EPA/UPG
Новости по теме

Вероятный Президент подтвердил свое обещание.

Петр Порошенко заявил, что сразу после инаугурации Президента продаст свой бизнес.

"Что касается моего бизнеса, то сразу же после этого (инаугурации) будет составлен контракт с инвестиционной компанией относительно поиска покупателей", - сказал он журналистам, передает "Интерфакс".

Порошенко также выразил надежду, что инаугурация состоится в ближайшее время, отметив, что у нового руководства страны много работы.

Напомним, 2 апреля Петр Порошенко пообещал продать кондитерскую корпорацию "Рошен", если будет избран президентом Украины.

Тэги: Петр Порошенко, внеочередные выборы президента Украины 2014
Печать
Материалы по теме
Читайте в разделе

  • ​Їх виховав Конан Дойл: топ-15 найпопулярніших детективів 22 травня 157 років тому народився той, хто вигадав одного із найбільш улюблених детективів світу - Артур Конан Дойл. Шерлок Холмс має багато шанувальників у світі та породив цілий ряд класних детективів.
  • «Залишкове» ставлення до освіти – шлях у нікуди Колосальний «відтік мізків» – і молоді, і зрілих науковців – зумовлений неграмотною державною політикою. Сьогодні зарплатня доктора наук в Україні складає близько 4000 гривень на місяць. Не дивно, що за 2015 рік з України виїхали більше тисячі науковців, серед яких близько 100 докторів наук і 500 кандидатів.
  • Це ще не кінець В існуючих реаліях Україна непередбачено буде рухатись при імпровізації і маніпуляції мирним планом президентом до посилення кризи державності та розколу між українцями. Припинити може це тільки повна зміна політичного класу.