Украинская биржа остановила торги из-за невиданного роста

Печать

Индекс достиг уровня сентября 2012 года.

Украинская биржа остановила торги на фондовом рынке в связи с ростом значения индекса украинских акций более чем на 15%.

К половине второго он увеличился почти на 17% до 1092,36 пункта. Столь высокого значения не было с сентября 2012 года

Торги возобновятся в 14:36, говорится в сообщении УБ.

Как менялся индекс УБ в феврале
Как менялся индекс УБ в феврале

Напомним, что на выходных в Украине сместили с должности президента Виктора Януковича. Страна готовится ко внеочередным выборам.

Тэги: фондовый рынок, Украинская биржа
Печать
Читайте также
Читайте в разделе

Новости партнеров

Новости
Читают
  • ​Про Шептицького як натхнення Сьогодні фактично непомітно для переважної більшості українців відзначається 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького! А це, між іншим, особистість такого масштабу, що про неї варто пам’ятати, говорити і на неї рівнятися.
  • Перемога чи смерть? Світова громада розглядає тероризм як загрозу номер один. Відтак ворогом номер один стає Ісламська держава. І слід очікувати, що довкола боротьби з ІДІЛом згуртуються багато потужних міжнародних гравців, які, до того ж, мають свої постійні інтереси в цьому регіоні.
  • Авдіївка. Місто-вампір Одягаємо бронежилети. Дістаємо камери. Боковим зором помічаю, що до нас біжить агресивно налаштований чоловік. За ним жінка. «Зачем вы сюда приехали?!», «Опять будете писать, что Авдеевка – депрессивный город?!»